www.produkcji-techniki.com
NSK

Dr Ulrich Nass nowym dyrektorem generalnym NSK Europe Ltd

Zarząd NSK Ltd. ogłosił, że dr Ulrich Nass został mianowany dyrektorem generalnym NSK Europe Ltd. Wybór nowego CEO obowiązuje od 1 października 2019. Dr Nass został również tego samego dnia wiceprezesem NSK Ltd. Od momentu objęcia stanowiska dyrektora operacyjnego w lutym 2019 r. rozpoczął on transformację NSK, przygotowującą firmę na wyzwania przyszłości.

Masatada Fuomoto, zajmujący poprzednio stanowisko CEO, powiedział: - W imieniu wszystkich członków Zarządu gratuluję dr Nassowi nominacji i życzę mu wszelkich sukcesów na nowym kluczowym stanowisku w trakcie prac związanych z dalszym rozwojem firmy NSK Europe i realizacji nadchodzących zadań.

Masatada Fumoto dołączył do zespołu NSK w 1984 r. r i otrzymał nominację na dyrektora generalnego NSK Europe Ltd. w kwietniu 2018. Będzie kontynuował swoją pracę jak wiceprezes wykonawczy NSK Ltd. i kierownik oddziału Automotive Steering & Actuator Division HQ.

NSK to globalna organizacja zajmująca się badaniem, projektowaniem i produkcją rozwiązań Motion and Control w zakresie ruchu i sterowania, które wspierają kluczowe zastosowania ruchu w przemyśle. Firma jest obecnie największym dostawcą łożysk w Japonii i trzecim największym dostawcą na świecie pod względem udziałów rynkowych.

1 października 2019 r. dr Ulrich Nass objął stanowisko dyrektora generalnego NSK Europe. Rozpoczynając pracę jako dyrektor operacyjny w lutym 2019 r., zainicjował transformację NSK Europe ku przyszłości.


Dr Ulrich Nass nowym dyrektorem generalnym NSK Europe Ltd

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP