Norelem

Możliwość różnorodnego wyboru innowacyjnych materiałów o wysokiej jakości zapewnia optymalną wydajność

Wybierając odpowiedni materiał, użytkownicy powinni zawsze brać pod uwagę zakres zastosowań. Marcus Schneck - CEO norelem wyjaśnia, dlaczego stosowanie części roboczych wykonanych z wysokiej jakości materiałów ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia niezawodności i stabilności używanych komponentów i wytwarzanych produktów.

FAULHABER GROUP

E-ruch na ROWERZE

Nie trzeba mówić, że rower stanowi część kultury środków transportu w Niemczech. 97 procent Niemców umie jeździć na rowerze. Korzystają z rowerów nie tylko do jeżdżenia na wycieczki w wolnym czasie, ale także do robienia zakupów lub dojeżdżania do pracy. Wskutek rosnących kosztów benzyny oraz coraz bardziej zakorkowanych ulic, w szczególności mieszkańcy wielkich miast upatrują w rowerze alternatywę dla samochodu. Napędy FAULHABER instalowane są tutaj w różnych komponentach.

FAULHABER GROUP

GPS DLA DROGI MLECZNEJ

Co dzieje się w sąsiedztwie? Wszyscy jesteśmy ciekawi, choć niektórzy się do tego nie przyznają. Całą ludzkość na Ziemii nurtuje pytanie: Co dzieje się na Drodze Mlecznej? Niewiele wiemy o tym temacie, ponieważ skupiliśmy się dosłownie na najmniejszych szczegółach i przegapiliśmy całość zagadnienia. Jednak projekt OONS zainicjowany przez brytyjskich astronomów ma na celu zmienić ten stan rzeczy. Technologia FAULHABER odegra tutaj znaczącą rolę.

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP