www.produkcji-techniki.com
Southco

Southco Świętuje Wielkie Otwarcie Nowego Zakładu W Polsce

Southco Inc., światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji specjalistycznych rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, świętował dziś oficjalne otwarcie swojego nowego zakładu w Rzeszowie. Fabryka o powierzchni około 5600 m2 funkcjonuje już od kwietnia tego roku. Obiekt powstał na terenach nabytych na początku 2018 r. przez TouchPoint Inc., spółkę macierzystą Southco.

Southco Świętuje Wielkie Otwarcie Nowego Zakładu W Polsce
Podczas wydarzenia, w którym uczestniczyli przedstawiciele spółek TouchPoint Inc., Southco, przedstawiciele władz lokalnych i społeczności biznesowej oraz cała załoga zakładu, Thomas Mehler, prezes Southco Inc. podkreślił ogromne znacznie pracy zespołowej, która umożliwiła uruchomienie zakładu. Szczególnie docenił, przy tym przedsięwzięciu, pomoc i wsparcie dwóch kluczowych firm, wykonawcy Hartbex i konsultanta CBRE, którym wręczono nagrody w uznaniu za ich wysiłek.

„To dla nas bardzo ważny dzień”, powiedział Thomas Mehler, prezes Southco Inc., „Nowy zakład Southco, wyposażony w najnowszą technologię i nowoczesny wygląd, pokazuje siłę naszej globalnej marki i daje nam motywację do dalszego działania i spełniania potrzeb naszych klientów w Europie i na całym świecie”.

Decyzja Southco o otwarciu nowego zakładu w Polsce wpisuje się w trend międzynarodowych przedsiębiorstw, które inwestują w ten szybko rozwijający się region o bogatej kulturze i dużej liczbie wykwalifikowanych pracowników. Obecnie w zakładzie jest zatrudnionych około 70 osób, zajmujących się głównie montażem i szeroko pojętą logistyką. W miarę powstawania kolejnych działów operacyjnych prowadzone będą nowe procesy rekrutacyjne.
 
Southco Świętuje Wielkie Otwarcie Nowego Zakładu W Polsce
Southco Świętuje Wielkie Otwarcie Nowego Zakładu W Polsce

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP