www.produkcji-techniki.com
Seco Tools

Firma Seco Tools poszerza asortyment wiodących w branży produktów Turbo o frez kątowy Turbo 16

ze względu na stale rosnący nacisk na podnoszenie wydajności i obniżanie kosztów obróbki, bezpieczeństwo procesów i długi okres eksploatacji narzędzia nigdy nie były tak ważne. Nowy frez Turbo 16 od Seco Tools doskonale spełnia wszystkie te potrzeby.

Firma Seco Tools poszerza asortyment wiodących w branży produktów Turbo o frez kątowy Turbo 16

Turbo 16 group image.jpg

Dzięki imponującej liście zoptymalizowanych cech frez zapewnia niezrównaną wydajność w szerokim zakresie zastosowań i materiałów. Płynność i niskie siły skrawania oznaczają mniejsze zużycie energii i zużycie ostrza — przekłada się to na wydłużenie żywotności narzędzia nawet o 130%.

Frez Turbo 16 zapewnia również wysoką wydajność — wyjątkowo gęsta podziałka wybranych frezów w znacznym stopniu zwiększa tempo usuwania materiału, nawet o 50%. Kompleksowa gama szlifowanych i bezpośrednio mocowanych płytek zapewnia frezom Turbo 16 wyjątkową elastyczność. Korpusy frezów są wykonane z odpornej na korozję stali narzędziowej, mają wewnętrzne doprowadzenie chłodziwa i dostępne są w zakresie średnic od 25 do 250 mm (gama calowa obejmuje średnice od 1 do 6 cali). Wszystkie frezy są zgodne z szerokim asortymentem uchwytów i oprawek obrotowych.

Dowodem na to, że frez Turbo 16 został stworzony z myślą o przyszłości, jest fakt, że płytki te są pierwszymi produktami Seco Tools, w których zastosowano znaczniki Data Matrix. Te kody do zeskanowania służą do przechowywania informacji o produktach i partiach i można je odczytać przy użyciu nowej aplikacji Seco Assistant.

Aby uzyskać więcej informacji na temat frezu Turbo 16, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem firmy Seco lub odwiedzić stronę produktu Turbo 16 w witrynie www.secotools.com.

https://tekinfo.link/r5b84914372

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP