www.produkcji-techniki.com
Southco

Southco rozpoczyna produkcję osłon twarzy w ramach walki z Covid-19

Southco Manufacturing Ltd., światowy lider w dziedzinie inżynieryjnych rozwiązań dostępowych z siedzibą w Warndon w Worcester, odpowiada na wyzwanie związane z epidemią COVID-19. W globalnym centrum doskonalenia, zajmującym się formowaniem wtryskowym tworzyw sztucznych oraz mającym doświadczenie w produkcji wielkoseryjnej na potrzeby motoryzacji i innych sektorów przemysłu, w rekordowym czasie opracowano wizjer ochronny zapewniający ochronę całej twarzy, w pełni zgodny z wymogami CE. Firma jest obecnie w stanie dostarczyć do odbiorców dużą ilość tego ważnego sprzętu ochronnego dla pracowników pierwszej linii.

Southco rozpoczyna produkcję osłon twarzy w ramach walki z Covid-19

Kompletny wizjer ochronny jest wygodny, lekki oraz łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji. Zaprojektowany w sposób umożliwiający jego użytkowanie wraz z dodatkowymi akcesoriami ochronnymi PPE (personal protective equipment), takimi jak okulary, maski czy respiratory, nadaje się do użytkowania w wielu różnych konfiguracjach. Zapewnia dystans społeczny, jednocześnie umożliwiając osobiste interakcje z pacjentami, klientami i współpracownikami.

Jako lokalny wytwórca o dużej mocy produkcyjnej, firma Southco jest w stanie zaoferować te osłony w konkurencyjnych cenach z krótkim czasem dostawy.

Oprócz tego, że wizjery Southco są już dostępne w sprzedaży, firma wykazuje się również silnym duchem społecznościowym i hojnie ofiarowała duże ilości osłon na rzecz różnych lokalnych domów opieki, organizacji charytatywnych i innych organizacji.

“Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że możemy przyczynić się do walki z tą straszną chorobą,” powiedział Philip Kempson, dyrektor zarządzający. “Southco to firma zorientowana na ludzi, mocno angażująca się w zaspokajanie potrzeb klientów. Chcemy, by cechy te pozytywnie wyróżniały nas w tych trudnych czasach. Co więcej, dzięki tej inwestycji nasze zakłady stale pracują w okresie dużej niepewności ekonomicznej i zapewniają lokalne miejsca pracy.”

Więcej informacji można uzyskać wysyłając email na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie pod numerem +44 (0) 1905 346722.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP