www.produkcji-techniki.com
Norelem

Nowa seria akcesoriów i uchwytów do monitorów firmy norelem zabezpiecza wyposażenie technologiczne fabryk i instalacji

Firma norelem, wiodący dostawca standardowych komponentów maszyn, wprowadza na rynek nową serię kompaktowych uchwytów do monitorów wraz z akcesoriami, które zapewniają elastyczność dla całego wyposażenia technologicznego zainstalowanego w miejscu pracy.

Nowa seria akcesoriów i uchwytów do monitorów firmy norelem zabezpiecza wyposażenie technologiczne fabryk i instalacji

Nowość w ofercie akcesoriów norelem stanowią ramiona nośne, uchwyty do tabletów oraz podstawki na klawiaturę, zaprojektowane pod kątem optymalizacji miejsca w biurach i halach produkcyjnych. Wykonane z wysoko wytrzymałej mieszanki materiałów termoplastycznych i aluminium, komponenty te zapewniają bezpieczne utrzymanie na miejscu wszystkich monitorów i wyświetlaczy wykorzystywanych w fabrykach oraz na liniach produkcyjnych.

Trzy nowe uchwyty norelem, przeznaczone do utrzymywania monitorów przemysłowych i paneli dotykowych są o 50 mm krótsze od wcześniej dostępnych modeli, co czyni je idealnym rozwiązaniem do ograniczonych przestrzeni.


Nowa seria akcesoriów i uchwytów do monitorów firmy norelem zabezpiecza wyposażenie technologiczne fabryk i instalacji

Modele te obejmują kompaktowy uchwyt monitora, zaprojektowany pod kątem oszczędności miejsca i wytrzymujący obciążenia do 10 kg. Dostępny jest również bardziej wytrzymały, odporny na wibracje uchwyt z obrotowym kołnierzem, możliwością blokady i regulacją pochylenia do 90o, odpowiedni dla obciążeń do 25 kg. Ostatnia wersja uchwytu w nowej serii produktów norelem jest wyposażona w przegub kulowy i zapewnia możliwość obrotu o 60o oraz wytrzymuje obciążenia do 10 kg.

Nowa seria ramion nośnych posiada regulację wysokości i może być wydłużana do 720 mm, umożliwiając pozycjonowanie ekranów pod dowolnym kątem i na dowolną wysokość, oferując bardziej komfortowe i przestronne miejsce pracy.

Wraz z uchwytami do monitorów i ramionami nośnymi firma norelem wprowadza na rynek również nowe uchwyty do tabletów i podstawki pod klawiaturę, idealnie sprawdzające się w utrzymywaniu tabletów i klawiatur w określonej pozycji, bez konieczności ich ręcznego podtrzymywania. Uchwyt do tabletów jest przykręcany bezpośrednio do uniwersalnego kołnierza uchwytu monitora, zapewniając bezpieczne mocowanie systemów technologii produkcyjnej.

Marcus Schneck, CEO firmy norelem, podkreśla: - Wprowadzenie na rynek nowego asortymentu uchwytów do monitorów i akcesoriów pozwala zaoferować klientom - oprócz standardowych części maszyn - także komfort i bezpieczeństwo. W erze informatyzacji, fabryki i linie produkcyjne coraz częściej wyposażane są w monitory i ekrany, co wymaga bezpiecznego i stabilnego sposobu wyświetlania przekazywanych informacji.

Więcej informacji o firmie norelem i ofercie komponentów można znaleźć na stronie www.norelem.pl.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP