www.produkcji-techniki.com
LENNOX EMEA

Paulo Andrade nowym dyrektorem sprzedaży HVAC w Lennox EMEA

Firma Lennox EMEA poinformowała o nominacji Paulo Andrade na stanowisko nowego dyrektora sprzedaży produktów HVAC w Lennox EMEA. Będzie on kontynuował strategię firmy w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) koncentrującą się na dywersyfikacji technologii i potrzebach klientów.

Paulo Andrade nowym dyrektorem sprzedaży HVAC w Lennox EMEA
Paulo Andrade będzie odpowiedzialny za zwiększenie sprzedaży rozwiązań HVAC w sześciu regionach (Francja, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Benelux / Wielka Brytania i Europa Wschodnia) oraz współpracę z kluczowymi klientami i partnerami handlowymi działającymi w oparciu o model dystrybucji dwustopniowej na terenie Unii Europejskiej i regionu Bliskiego Wschodu/Afryki.

Paulo Andrade rozpoczął swoją karierę w Lennox International Incorporated (LII) w 1998 r. w Brazylii jako analityk ds. eksportu dla marki Heatcraft. Następnie pełnił kierownicze role w dziale sprzedaży
i ostatecznie w 2008 r. został dyrektorem sprzedaży w Heatcraft South America.

Od 2017 r. Paulo pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Lennox EMEA w Hiszpanii, gdzie kierował sprzedażą produktów i usług z zakresu HVAC (marka Lennox) i chłodnictwa do zastosowań komercyjnych (marki Friga-Bohn & HK Refrigeration).

Ricardo Freitas, wiceprezes i dyrektor zarządzający Lennox EMEA, oczekuje kontynuacji udanej współpracy z Paulo Andrade w nowej roli.
- Kompetencje Paula Andrade w zakresie zwiększania dynamiki sprzedaży oraz jego wyjątkowe zdolności przywódcze, jak i doświadczenie na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży ważnego europejskiego rynku, czynią go odpowiednim kandydatem do objęcia kierownictwa nad zespołem ds. sprzedaży produktów HVAC w Lennox EMEA. Jestem przekonany, że będzie się on wyróżniał w swojej nowej roli i zapewni ściślejszą koordynację naszych działań sprzedażowych, aby lepiej służyć klientom i realizować cele w zakresie rozwoju firmy w regionie EMEA - mówi Ricardo Freitas.

Paulo Andrade zastępuje Bruno Vilaseca, który po siedmiu latach pracy w Lennox EMEA postanowił skorzystać z nowych możliwości rozwoju zawodowego.
- Dziękujemy Bruno, który odegrał ważną rolę w zwiększaniu sprzedaży rozwiązań i produktów HVAC
w regionie EMEA i życzymy mu powodzenia w nowych przedsięwzięciach - dodaje Ricardo Freitas.
 

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP