www.produkcji-techniki.com
INTERROLL

Nowy wiceprezes ds. innowacji systemowych w Interroll

Sant’Antonino, Szwajcaria, 9 stycznia 2020 r. Począwszy od 1 stycznia 2020 r. dr Christian Ripperda obejmuje kierownictwo w zakresie globalnych działań innowacyjnych firmy Interroll w ramach nowo utworzonej funkcji wiceprezesa ds. innowacji systemowych.W swojej nowej roli 39-letni Ripperda będzie kierował i koordynował globalne działania innowacyjne Interroll, integrujące prace działów Interroll Project and Development Center (IPDC), Global Product Management i Intellectual Property oraz wspierał wszystkie działania rozwojowe w ramach grupy. Podlega Jensowi Strüwingowi, wiceprezesowi ds. Produktów i Technologii oraz członkowi zarządu grupy Interroll.

Christian Ripperda wnosi do Interroll swoje 12-letnie doświadczenie w zakresie wielodyscyplinarnych badań i rozwoju technologii IT, elektroniki i systemów widzenia maszynowego, a także wiedzę specjalistyczną w zakresie rozwoju produktu i strategicznego rozwoju biznesu, ze specjalizacją w zakresie digitalizacji (Industry 4.0) i adaptacji najnowszych technologii do zastosowań przemysłowych. Posiada tytuł doktora (Dr. rer. nat) inżynierii elektrycznej i fizyki nadany przez Institute for Semiconductor Electronics z RWTH Aachen w Niemczech.

Przed dołączeniem do Interroll był wiceprezesem ds. technologii w firmie ISRA VISION AG z siedzibą w Darmstadt w Niemczech, gdzie od 2014 roku odpowiadał za strategiczny rozwój technologii i mapę drogową oferty produktowej z zakresu systemów wizyjnych. Wcześniej pracował w VDI Technologiezentrum GmbH, gdzie był konsultantem ds. rozwoju długoterminowych strategii innowacji dla klientów, a także konsultantem ds. technologii w niemieckim Federalnym Ministerstwie Edukacji i Badań.

“Nie mogę się doczekać współpracy z Christianem Ripperdą. Dzięki swojemu wielodyscyplinarnemu wykształceniu i bogatemu doświadczeniu w zakresie badań i rozwoju ma on doskonałe warunki do kierowania naszymi innowacjami i może wnieść duży wkład w rozwój platformy Interroll,” powiedział Jens Strüwing, wiceprezes ds. Produktów i Technologii z grupy Interroll.


Nowy wiceprezes ds. innowacji systemowych w Interroll
Podpis: Od 1 stycznia 2020 r. dr Christian Ripperda obejmuje kierownictwo w zakresie globalnych działań innowacyjnych firmy Interroll jako wiceprezes ds. innowacji systemowych.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP