www.produkcji-techniki.com
NSK

Platforma szkoleniowa Akademia NSK uzupełniona o polską i rosyjską wersję językową

Coraz bardziej popularna internetowa platforma szkoleniowa Akademia NSK została wzbogacona o obsługę w języku polskim i rosyjskim. Użytkownicy posługujący się tymi językami mogą obecnie uczestniczyć w kursach szkoleniowych poświęconych kruszarkom szczękowym dla branży wydobywczej i górniczej. Przetłumaczono również pulpit programu i przewiduje się, że cała platforma Akademia NSK będzie dostępna w obu językach.

Platforma online Akademia NSK oferuje serię aplikacji, seminariów technicznych i modułów szkoleniowych do samodzielnej nauki, zapewniających użytkownikom możliwość zwiększenia wiedzy i poprawy umiejętności praktycznych w zakresie łożysk. Kursy dostosowane do branży, takie jak moduł kruszarek szczękowych, zostały opracowane pod kątem pomocy producentom OEM w zrozumieniu podstawowych zasad wyboru łożysk do konkretnych zastosowań. Prezentowane treści szkoleniowe zawierają segmenty poświęcone typowym warunkom pracy, umiejscowieniu łożysk w kruszarkach i porównaniu konstrukcji łożysk.

Dodatkowe moduły, takie jak «Bearing Basics» (podstawy wiedzy o łożyskach) oraz «Maintenance Tools» (narzędzia konserwacyjne) również zostaną przetłumaczone na język polski i rosyjski.

Osoby chętne do uczestnictwa w kursach Akademii NSK mogą zapisać się, wykorzystując szybki i prosty proces rejestracji. Po ukończeniu każdego modułu można uzyskać certyfikat wymagający udzielenia 80% poprawnych odpowiedzi na pytania z zakresu kursu.

Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać także z aplikacji, takich jak NSK Bearing Doctor do bezstresowego rozwiązywania problemów z łożyskami. Rozwiązanie Bearing Doctor doradza w zakresie wdrażania odpowiednich środków zapobiegawczych przed wystąpieniem kosztownych awarii.

Użytkownicy z Polski i Rosji szybko przekonają się, że Akademia NSK to niezbędny przewodnik w zakresie użytkowania i konserwacji łożysk, który podkreśla wagę stosowania strategii najlepszych praktyk w celu maksymalizacji czasu sprawności i rentowności maszyn. Platforma szkoleniowa wraz ze wszystkimi kursami jest już dostępna w języku angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

1) UUżytkownicy Akademii NSK z Polski i Rosji mogą obecnie realizować szkolenia w swoich językach.


Platforma szkoleniowa Akademia NSK uzupełniona o polską i rosyjską wersję językową

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP