www.produkcji-techniki.com
HMS Industrial Networks AB

Firma HMS Networks nagrodzona w Niemczech wyróżnieniem Swedish Enterprise Award

Zwycięzca w kategorii “Firma średniej wielkości”

Firma  HMS Networks nagrodzona w Niemczech wyróżnieniem Swedish Enterprise Award

Firma HMS Networks została laureatem tegorocznej nagrody Swedish Enterprise Award in Germany w kategorii spółek średniej wielkości. Nagroda wręczana od 2003 r. przez Szwedzką Izbę Handlową, Business Sweden oraz Ambasadę Szwecji jest przeznaczona dla szwedzkich firm, które z powodzeniem działają na terenie Niemiec.

– Jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia, które stanowi potwierdzenie naszej obecności i udanych operacji w Niemczech – mówi Staffan Dahlström, CEO firmy HMS.

- W ciągu ostatnich 20 lat firma HMS stała się ważnym partnerem dla niemieckich spółek z sektora komunikacji przemysłowej i IIoT. Tysiące niemieckich producentów z branży automatyki przemysłowej, budowy maszyn oraz fabryk korzysta z naszych rozwiązań. Szczególny sukces odnieśliśmy w segmencie średnich firm przemysłowych – mówi Staffan Dahlström. – Dzięki wiodącym na rynku rozwiązaniom komunikacyjnym i bliskiej współpracy pomiędzy siedzibą główną HMS w Halmstad i naszą niemiecką organizacją, byliśmy w stanie pomóc niemieckim spółkom w zwiększeniu konkurencyjności i odniesieniu sukcesu biznesowego zarówno na rynku krajowym, jak i na arenie międzynarodowej – kontynuuje Dahlström.

HMS Networks prowadzi swoją działalność w Niemczech od 2000 r. Obecnie rynek niemiecki ma kluczowe znaczenie dla HMS, generując 25% całkowitej sprzedaży, a jednocześnie sukces w Niemczech znacząco przyczynił się do globalnego wzrostu firmy HMS. Dziś HMS zatrudnia 150 pracowników w kraju, rozdzielonych pomiędzy biuro sprzedaży w Karlsruhe, a centra rozwojowe w Ravensburg, Wetzlar oraz Buchen.

Wyróżnienie Swedish Enterprise Award zostanie wręczone podczas uroczystej gali w Berlinie 21 listopada br.

O nagrodzie Swedish Enterprise Award
Od 2003 r. nagroda Swedish Enterprise Award in Germany jest wręczana przez Szwedzką Izbę Handlową, Business Sweden oraz Ambasadę Szwedzką. Wszystkie szwedzkie spółki, które z powodzeniem prowadzą działalność na niemieckim rynku mają możliwość ubiegania się o to wyróżnienie. Nagroda jest podzielona na trzy kategorie: duże firmy, średnie firmy oraz firmy debiutujące na rynku niemieckim.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP