www.produkcji-techniki.com
NIDEC Control Techniques

Napędy Commander: Obecnie W Ofercie Z Bezpłatną 5-Letnią Gwarancją

Firma Control Techniques wprowadziła do oferty bezpłatną, pięcioletnią gwarancję dla serii napędów Commander ogólnego zastosowania.

Napędy Commander: Obecnie W Ofercie Z Bezpłatną 5-Letnią Gwarancją
Klient, który kupi napędy Commander, będzie mógł po uprzednim zarejestrowaniu się bezpłatnie przedłużyć gwarancję produktu z dwóch do pięciu lat.

Nowa oferta dotyczy napędów Commander ogólnego przeznaczenia C200 i C300, upraszczających konfigurację i instalację. Firma deklaruje, że możliwość przedłużenia gwarancji z dwóch do pięciu lat to dowód wyjątkowej niezawodności i trwałości produktów. Kupując napędy, użytkownicy otrzymują poczucie bezpieczeństwa, które daje im pięcioletni okres gwarancji.

Dzięki wbudowanemu sterownikowi PLC, wyeliminowano konieczność stosowania zewnętrznych kontrolerów, a zakres mocy od 0,25 kW do 132 kW sprawia, że produkty te są doskonałym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań i mocy. Napędy serii Commander są znane z solidnej konstrukcji i odporności w wymagającym środowisku przemysłowym, jak również najmniejszych w swojej klasie wymiarów gabarytowych. Cechy te czynią je idealnym wyborem dla konstruktorów maszyn (OEM), integratorów systemów/rozwiązań (SI) i klientów finalnych (EU). W bardziej złożonych zastosowaniach oba modele można łączyć z opcjonalnymi modułami rozszerzeń Control Techniques.

Rodzina napędów Commander została ponownie wprowadzona do gamy produktów firmy pod koniec 2018 roku.

Anthony Pickering, prezes Control Techniques mówi: Przedłużenie okresu gwarancji w przypadku serii Commander świadczy o naszym zaufaniu do tego produktu, użytkownikom napędów daje natomiast dodatkowe zabezpieczenie. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że pozycja naszej firmy pozwala nam oferować tego typu rozwiązanie.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP