www.produkcji-techniki.com
EMCO GmbH

Beyond Standard - nowy design maszyn wzmacnia markę EMCO

EMCO - nazwa firmy produkującej obrabiarki - stanowi synonim najnowocześniejszych, zindywidualizowanych i zautomatyzowanych kompletnych rozwiązań dla toczenia i frezowania. Wraz z nowym logotypem i deklaracją «beyond standard» oraz wdrożeniem nowej strategii komunikacyjnej, także maszyny zyskały nowy wygląd. W przyszłości repozycjonowanie marki znajdzie pełne odzwierciedlenie w unikalnej konstrukcji obrabiarek i innych urządzeń. Zobowiązanie marki «beyond standard» (ponad standard) - zauważalne w każdym produkcie i każdej usłudze - wyraźnie podkreśla inwestycję w ulepszenia produktów i tym samym w przyszłość, w której wizerunek i identyfikacja marki będą wciąż rozwijane.HALLEIN - Aby wciąż spełniać wymagania stale rosnącej konkurencji, EMCO Group stawia przed sobą ambitne cele.  Jednym z widocznych znaków są nowe projekty korporacyjne i strategia komunikacji, które wzmocnią wyraźny i niepowtarzalny profil firmy. Logo zostało przeprojektowane w toku kreatywnych etapów repozycjonowania i zastępuje obecnie poprzednie wersje znaku »EMCO Group».  Klasycznai dobrze znana czerwono-biała kolorystyka pozostaje bez zmian, choć nadano jej inną wagę. Dzięki wzmocnieniu rozpoznawalności marki wdrożenie nowej strategii projektowej nadaje całej organizacji jednolity i innowacyjny wygląd. Prezentując produkty i usługi firmy we wszystkich kanałach komunikacji, nowy design korporacyjny rozpowszechnia spójny przekaz marki.
 
Maszyny kluczowymi ambasadorami marki
W toku procesów projektowania i tworzenia identyfikacji korporacyjnej konstrukcja maszyn została gruntownie ulepszona. Inteligentne, wysokiej klasy tokarki i frezarki z rodziny produktów EMCO są kluczowymi ambasadorami marki.  Dzięki repozycjonowaniu marki, firma EMCO podkreśla funkcjonalność obrabiarek, ich atrakcyjny design i estetykę oraz przyjazne użytkownikowi rozwiązania. Przejrzysta architektura produktowa odzwierciedla wysoką jakość i precyzję maszyn. Aby interfejs człowiek-maszyna był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika, firma EMCO stale optymalizuje cykle robocze obrabiarek.
 
Wizualne ulepszenie produktów doprowadziło do licznych zmian w konstrukcji maszyn.  Aby zapewnić  przyjazność dla użytkownika i przejrzysty układ urządzeń, główne obszary interakcji maszyn (takie, jak obszar roboczy) zostały wyróżnione zarówno kolorem, jak i kształtem. Obudowa - jako całość - charakteryzuje się zwartą i przejrzystą konstrukcją. Wyraźne kontury i precyzyjne wzory połączeń podkreślają najwyższą jakość produktu. Różne klasy produktów, poziomy cen i opcje wyposażenia również znajdują odbicie w cechach konstrukcyjnych. Wartość ergonomicznych i technicznie  zaawansowanych maszyn jest w pełni gwarantowana przez nowy design rodziny produktów EMCO.
 
Zobowiązanie marki
Skupiając się na konstrukcji produktów, spełniono wszystkie wymagania rynkowe.  Nowe hasło marki »beyond standard» odzwierciedla świadomą decyzję firmy wychodzenia poza standard i wypełniania zobowiązań w zakresie zapewnienia jakości, maksymalnej precyzji i wydajności w operacjach toczenia i frezowania. Działając w ten sposób, EMCO rozpoczyna realizację swoich celów tam, gdzie inni się zatrzymują: poza standardem.
 
EMCO bazuje na ponad 70 latach doświadczenia i wiedzy technicznej w zakresie procesów toczenia i frezowania.  Zapewniając najnowocześniejsze, indywidualne, zautomatyzowane i wszechstronne rozwiązania w zakresie toczenia i frezowania, firma zawsze dążyła i będzie dążyć do zamiany potrzeb klientów w doskonałe, technologicznie inteligentne rozwiązania. Ta obietnica, która  jednocześnie stanowi wymóg dla EMCO - pozwoli ulepszać  zarówno rozwój technologiczny, jak i jakość obsługi klientów.
 


Beyond Standard - nowy design maszyn wzmacnia markę EMCO
Beyond Standard - nowy design maszyn wzmacnia markę EMCO
Beyond Standard - nowy design maszyn wzmacnia markę EMCO
Beyond Standard - nowy design maszyn wzmacnia markę EMCO

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP